Your consumers know you. Do you?

Most important thing in todays commercial is data. Brands that know their consumers, their preferences and spending habits have more loyal consumers. Parantez get into action right here. It provides you to set up campaigns according to your customers behavior. This is the right place to have meet right campaigns with right consumers.

TRY FOR FREE!
Parantez

Features Of The Product

Endless Campaign Combination

You can offer campaigns special to any person in a group in a business or segment you wish in fixed, cumulative and incremental campaign models.

Winning and Reward Diversity

It supports all winning values; point, TL, promotion code etc. that you offer your users. You just choose what behavior will give you what.

Detailed Campaign Reports

You can generate reports based on winning users and actions earned, evaluate efficiency by comparing them with past terms.

Incredible tool for influencing your users behavior 

It generates rewards for users to the actions like; users touch any button in the app, spend in a restaurant or a QR code scan.

Kim, Ne Zaman, Nerede, Nasıl ve Ne?

Belirli hedef segmentteki kullanıcılarınıza, belirli zamanlarda, belirli aksiyon noktalarında gerçekleştirdikleri, belirli işlemlerden, belirli bir ödül kazandırır.
Tek yapmanız gereken hedefinizi belirlemek!

What do you say to meet with Parantez?

Use a product proved itself to create loyal users!

TRY FOR FREE
“1999 yılından beri hizmet verdiğimiz kartlı ödeme sistemleri alanında, inventiv ile birlikte çok başarılı işler çıkardık. En yeni ve en ileri teknolojilerle pazarın ihtiyacı doğrultusunda rakiplerimizin önünde olabilmemize olanak tanıyan her zaman inventiv oldu. Bundan sonra da inventiv ile birlikte faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde tüm paydaşlarımıza teknolojimiz, alt yapımız ve yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle değer yaratmaya devam edeceğiz. ”
PARANTEZ

Frequently Asked Questions

SECURITY'İ KEŞFET

FR

Devam
WALVENT'İ KEŞFET

FR

Devam