Nakit kullanılmayan bir dünyaya hazır mısınız?

Satış noktalarındaki akıllı telefonları POS cihazlarına, müşterilerin akıllı telefonlarını dijital cüzdanlara dönüştürüyoruz. Müşterilerinizle çok daha verimli bir ilişki kurmanızı sağlayacak sadakat programları geliştiriyor, finansal teknolojilerinizin siber güvenliğini sağlıyoruz. Dünya standartlarında bir ödeme sistemi için, doğru yerdesiniz.

Bize Ulaşın
Inventiv

Multinet Up GreyMultinet Up Original
ininal-greyininal
Gastro-Club-GreyGastro-Club
Group UpGroup Up
IparaIpara
ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ

Finansal Teknolojilerde 20 Yıllık Tecrübe

Walvent

WALVENT

Son kullanıcılarınıza para/puan gibi değerler dijital cüzdan ile kazandırın.

WALVENT
Parantez Icon

PARANTEZ

Müşterilerinizin markanıza bağlılıklarını arttıracak deneyimler sunar.

Parantez Nedir?
Securvent Icon

SECURVENT

Sisteminizin ve iş süreçlerinizde edindiğiniz bilgilerin güvenliğini sağlamak üzere siber güvenlik denetimleri gerçekleştiriyoruz.

Securvent Nedir?
POSVENT

POSVENT

Üye işyeri ağlarında ödeme almanızı sağlayacak Mobil POS uygulaması

Bize Ulaşın

Modüler Ödeme Sistemi

Kurumunuzun kapalı devre ödeme sistemine ihtiyacı varsa ya da mevcut ödeme sisteminizde eksikler varsa, aşağıdaki ürün ve modüllerle size destek veriyoruz.

Dijital Cüzdan ve Sadakat Sistemi

Son kullanıcılarınıza para/puan gibi değerler kazandırmak, markanıza bağlılıklarını arttıracak deneyimler sunmak için;

parantez
walvent

Mobil POS ve
Üye İş Yeri Yönetimi

Üye işyerlerinizde ödeme almaya hızlıca başlamak, iş yeri ağınızla finansal ve dijital süreçlerinizi tek bir platformdan yönetebilmek için;

Posvent

Siber Güvenlik Hizmeti

Sisteminizin ve iş süreçlerinizde edindiğiniz bilgilerin güvenliğini sağlamak üzere siber güvenlik denetimleri gerçekleştiriyoruz.

Security
INVENTIV BLOG

Son yazılan yazılar

Securvent

E-Ticaret Sitelerinde Güven Damgası Zorunluluğu

Güven damgası açık bir şekilde “asgari güvenlik ve hizmet kalitesi standardının” varlığına işarettir. Elektronik ticarette Güven Damgası Hakkında Tebliğ’in dördüncü maddesinde güven damgası, “Bu…

Daha Fazla
Görüşlerinizi bizimle paylaşın

İş ortaklarımız bizim hakkımızda
ne söylüyorlar?

“We have achieved a lot with inventiv, in the field of card based payment systems that we’ve been in service since 1999. inventiv has always been that enables us to stay ahead of our competitors on the path to the markets needs with the most advanced and newest technologies. And we will continue to add value to all our companions that we operate with inventiv in all sectors with our innovative products and services.”
“1999 yılından beri hizmet verdiğimiz kartlı ödeme sistemleri alanında, inventiv ile birlikte çok başarılı işler çıkardık. En yeni ve en ileri teknolojilerle pazarın ihtiyacı doğrultusunda rakiplerimizin önünde olabilmemize olanak tanıyan her zaman inventiv oldu. Bundan sonra da inventiv ile birlikte faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde tüm paydaşlarımıza teknolojimiz, alt yapımız ve yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle değer yaratmaya devam edeceğiz. ”

inventiv ile tanışmaya ne dersiniz?

İşinize değer katacak özel çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin!

BİZE ULAŞIN