HEMEN BAŞVUR

Dilediğiniz kampanyayı yapmak ve müşterilerinizi sadık olmasını sağlamak için hemen başvurun!

Parantez Başvur

Dijital kanallarınızdan herhangi birinde profili ve cüzdanı olan kullanıcıların, davranışlarına ve işlemlerine bağlı kazanımlar yaratan Parantez ürününü kullanmaya şimdi başlayın.

Anında kullanmaya başlamak için formu şimdi doldurun!

Ürün Özellikleri

Sınırsız kampanya kombinasyonu

Sabit, birikimli ve artan kampanya modellerinde; dilediğiniz üye işyeri grubunda kişiye ya da segmente özel kampanyalar sunabilirsiniz.

Kazanım ve ödül çeşitliliği

Kullanıcılarınıza sunduğunuz, puan, TL, promosyon kodu vb. tüm kazanım değerlerini destekler. Siz sadece hangi davranışa ne kazandıracağınızı seçin.

Detaylı kampanya raporları

Kazanan kullanıcılar ve kazanılan aksiyonlar bazında kampanya raporları oluşturabilir, geçmiş dönemlerle karşılaştırarak verimliliğinizi ölçebilirsiniz.

“We have achieved a lot with inventiv, in the field of card based payment systems that we’ve been in service since 1999. inventiv has always been that enables us to stay ahead of our competitors on the path to the markets needs with the most advanced and newest technologies. And we will continue to add value to all our companions that we operate with inventiv in all sectors with our innovative products and services.”
“1999 yılından beri hizmet verdiğimiz kartlı ödeme sistemleri alanında, inventiv ile birlikte çok başarılı işler çıkardık. En yeni ve en ileri teknolojilerle pazarın ihtiyacı doğrultusunda rakiplerimizin önünde olabilmemize olanak tanıyan her zaman inventiv oldu. Bundan sonra da inventiv ile birlikte faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde tüm paydaşlarımıza teknolojimiz, alt yapımız ve yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle değer yaratmaya devam edeceğiz. ”