>HEMEN BAŞVUR

Uygulamanızdaki profilleri cüzdanda yönetmeye hemen başlayın!

Walvent Başvuru

Son kullancılarınızın profil ve cüzdan bilgilerini tek bir platformdan yönetebilmek için Walvent ürününü kullanmaya şimdi başlayın.

Anında kullanmaya başlamak için formu şimdi doldurun!

Ürün Özellikleri

Hızlı Kurulum

Kullanıcı bilgilerini barındırdığınız yazılım projesine birkaç API entegrasyonu ile bir modül olarak ekleyerek kullanıma hemen başlayabilirsiniz.

Kolay Entegrasyon

Detaylı teknik dokümantasyon sayesinde 2 gün içerisinde sistemlerinize entegre edebilir, kullanıcılarınıza bağlı cüzdanlar yaratabilir ve yönetebilirsiniz.

Güvenli Bağlantı

Her projeye özel oluşturulan bağlantı anahtarları sayesinde, hassas bilgilerinizi korunduğundan olduğundan emin olur, güvenle kullanabilirsiniz.

“We have achieved a lot with inventiv, in the field of card based payment systems that we’ve been in service since 1999. inventiv has always been that enables us to stay ahead of our competitors on the path to the markets needs with the most advanced and newest technologies. And we will continue to add value to all our companions that we operate with inventiv in all sectors with our innovative products and services.”
“1999 yılından beri hizmet verdiğimiz kartlı ödeme sistemleri alanında, inventiv ile birlikte çok başarılı işler çıkardık. En yeni ve en ileri teknolojilerle pazarın ihtiyacı doğrultusunda rakiplerimizin önünde olabilmemize olanak tanıyan her zaman inventiv oldu. Bundan sonra da inventiv ile birlikte faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde tüm paydaşlarımıza teknolojimiz, alt yapımız ve yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle değer yaratmaya devam edeceğiz. ”