BİZE ULAŞIN

Ödeme teknolojilerinde 20 yıllık tecrübe ile tanışmak için bize ulaşın!

Inventiv'e Başvurun

Dijital ortamlarda bilgi toplayan, biriktiren ve işleyen kurumlara Siber Güvenlik alanında hizmet vermemizin yanı sıra, kendilerinin ya da üye işyeri ağlarının ödeme süreçlerini yönetmek isteyen kurumlara 20 yıldır geliştirdiğimiz Fintech ürünlerini sunan bir teknoloji üreticisi ve ihracatçısıyız.

Bize Ulaşın
ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ

Finansal Teknolojilerde 20 Yıllık Tecrübe

Walvent

WALVENT

Provide your end users with values ​​such as money/points with a digital wallet.

WALVENT
Parantez Icon

PARANTEZ

It offers experiences that will increase your customers' loyalty to your brand.

Parantez Overview
Securvent Icon

SECURVENT

We carry out cyber security audits to ensure the security of your system and the information you obtain in your business processes.

Securvent Overview
POSVENT

POSVENT

Mobile POS application that will allow you to receive payments in member merchant networks

Bize Ulaşın
“We have achieved a lot with inventiv, in the field of card based payment systems that we’ve been in service since 1999. inventiv has always been that enables us to stay ahead of our competitors on the path to the markets needs with the most advanced and newest technologies. And we will continue to add value to all our companions that we operate with inventiv in all sectors with our innovative products and services.”
“1999 yılından beri hizmet verdiğimiz kartlı ödeme sistemleri alanında, inventiv ile birlikte çok başarılı işler çıkardık. En yeni ve en ileri teknolojilerle pazarın ihtiyacı doğrultusunda rakiplerimizin önünde olabilmemize olanak tanıyan her zaman inventiv oldu. Bundan sonra da inventiv ile birlikte faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde tüm paydaşlarımıza teknolojimiz, alt yapımız ve yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle değer yaratmaya devam edeceğiz. ”